poster

C'era una volta il West

C'era una volta il West (1968)

Uestern | Itali, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Sergio Leone
Cinemax | Sot | 09:15

Vlerësimi: 8.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.38/10
(85 Voto)

Fotot

C'era una volta il WestC'era una volta il WestC'era una volta il WestC'era una volta il WestC'era una volta il WestC'era una volta il WestC'era una volta il WestC'era una volta il WestC'era una volta il WestC'era una volta il WestC'era una volta il West

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.