PëRMBLEDHJE

Në perëndimin e largët në kohën kur hekurudha shtrihej gjithnjë e më tej ushtarët kapnin kuaj të egër dhe i vinin nën zgjedhë për të punuar për ta. Spirit është një kalë i veçantë ai s'mund të rri dot i lidhur dhe në shërbim të ushtarëve.

Fotot

SpiritSpiritSpiritSpiritSpiritSpiritSpirit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Sinbadi: Legjenda e Shtatë Deteve (2003)

  image
  Simbad detari dhe pirati me i tmerrshem, shok dhe mik i princit Proteus, gjendet perballe miqesise se tij dhe tundimit te piratit. Sikur te mos mjaftonin keto...
 • Xhastin dhe kalorësit guximtarë (2013)

  image
  Xhastin, një djalosh çapkën, ëndërron të bëhet një kalorës... Babai i tij ngulmon që Xhastin të bëhet avokat... Por pas një vizite frymëzuese tek gjyshja, ai...
 • Vëllezërit e erës (2015)

  image
  Qëllimi i shqiponjës është të rrisë dy zogj. Më i forti është i destinuar të shtyjë më të dobëtin nga foleja. Dhe njeriu ka mënyrat e tij, shpesh lëndon ata që...
 • Toka para kohërave (1988)

  image
  Nje dinosaur jetim i rritur nga disa kafshe te tjera bashkohet me ta ne nje udhetim te lodhshem drejt nje vendi te shenjte pasi nje meteorit shkaterron shtepine...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.