poster

Balto 2: Të fshehtat e ujkut

Balto: Wolf Quest (2002)

Animacion, Familjar, Aventurë, Aksion | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Minimax | 6.8.24 | 09:00

Vlerësimi: 6.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.9/10
(15 Voto)

PëRMBLEDHJE

Nje gjysem-ujk, gjysem-qen i quajtur Balto shnderrohet ne nje hero kur shfaqja e nje difterie te fuqishme kercenon femijet e qytetit Nome, Alaske

Fotot

Balto 2: Të fshehtat e ujkutBalto 2: Të fshehtat e ujkutBalto 2: Të fshehtat e ujkutBalto 2: Të fshehtat e ujkutBalto 2: Të fshehtat e ujkutBalto 2: Të fshehtat e ujkutBalto 2: Të fshehtat e ujkut

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Sinbad (1995)

  image
  Sinbad the sailor and his servant Habib find themselves aboard Captain Asis' ship when they're attacked by a great sea monster. Sinbad and his servant are...
 • Palčica (1992)

  image
  The dam where Thumbelina and her father live is breaking due to the rising waters in the nearby pond. Father worries that when spring comes, the melting snows...
 • Dragoni i lumtur (2009)

  image
  Një dragua i ri kinez dënohet nga perëndite të zbresë poshtë në tokë për të jetuar si njeri i zakonshëm. Derisa forcat e këqija të zbulojnë identitetin e tij të...
 • Arturi dhe hakmarrja e Maltazardit (2009)

  image
  Kur Arturi merr një thirrje për ndihmë nga Minomojët, njerëzit e padukshëm që jetojnë në oborrin e shtëpisë, ai e di që duhet të niset sërish në një aventurë për...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.