PëRMBLEDHJE

Në Skocinë e lashtë, Merida, një princeshë e guximshme, por e nxituar, do të hapë një mal me telashe për të gjithë... Tani për të shpëtuar mbretërinë, ajo do të përballet me një rrezik nga e kaluara...

Fotot

RebeljaRebeljaRebeljaRebeljaRebeljaRebelja

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Einbo, Shpirti i Amazonës (2021)

  image
  Nën frymën e filmit "Moana" dhe "Frozen", "Ainbo - Spirit of the Amazon" flet për udhëtimin epik të një heroi të ri dhe Udhërrëfyesve të saj të Shpirtit, në...
 • Bebi Bos 2: Çështje familjare (2021)

  image
  Tashmë vëllezërit Templeton janë rritur dhe janë larguar nga njëri-tjetri, por një Bebe Bose e re, me një vizion tërëseisht të ri, do t'i bashkojë sërish dhe do...
 • Piratët që nuk bëjnë asgjë (2008)

  image
  Three lazy misfits - very timid Elliot (Larry the Cucumber), lazy Sedgewick (Mr. Lunt) and no self-confident George (Pa Grape) - dream of the day of putting on a...
 • Pufët 3: Udhëtim në pyllin e fshehtë (2017)

  image
  Pufët rikthehen me një film të ri. Pufeta dhe miqtë e saj përdorin një hartë misterioze që t'i udhëheqë përmes 'Pyllit të ndaluar', për të bërë zbulimin më të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.