poster

Lojë e rrezikshme

Gutshot Straight (2014)

Thriller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Justin Steele
FilmBox Premium RS | 8.2.23 | 23:55

Vlerësimi i përdoruesit: 4.7/10
(112 Voto)

Fotot

Lojë e rrezikshmeLojë e rrezikshmeLojë e rrezikshmeLojë e rrezikshmeLojë e rrezikshmeLojë e rrezikshmeLojë e rrezikshme

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Rrëfimi i vrasësit (2012)

  image
  Pasi skadojnë të gjitha afatet e hetimeve mbi një seri vrasjesh, një i ri boton një libër autobiografik që fiton menjëherë vëmendje mediatike, ku rrëfen autorsinë...
 • Mall i Rremë (1998)

  image
  Ne rruget e Hong-Kongut kriminelet qe sundojne qytetin jane ne lufte me disa terroriste nderkombetare te rrezikshem. Ne mes te ketij konflikti, nje prodhues...
 • Agonia e një vrasësi Voltazh i lartë (2009)

  image
  J.Statham. Vrasësi i famshëm me pagesë Çev Çelios rikthehet, dhe kësaj here do të vihet në ndjekje të mafiozit kinez që i ka vjedhur zemrën e tij dhe ia ka...
 • Xhon Uik: Kapitulli 2 (2017)

  image
  Keanu Reeves, Riccardo Scamarcio. Supervrasësi, Xhon Uik detyrohet t'i rikthehet botës së krimit nga një ish ortak i tij, që kërkon të marrë kontrollin e një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.