Vlerësimi: 6.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.5/10
(92 Voto)

PëRMBLEDHJE

J.Statham. Vrasësi i famshëm me pagesë Çev Çelios rikthehet, dhe kësaj here do të vihet në ndjekje të mafiozit kinez që i ka vjedhur zemrën e tij dhe ia ka zëvendësuar me një zemër artificiale që kërkon vazhdimisht doza të larta elektriciteti për të

Fotot

Agonia e një vrasësi Voltazh i lartëAgonia e një vrasësi Voltazh i lartëAgonia e një vrasësi Voltazh i lartëAgonia e një vrasësi Voltazh i lartëAgonia e një vrasësi Voltazh i lartëAgonia e një vrasësi Voltazh i lartë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kërcënim për rrjetin (2015)

  image
  Chris Hemsworth, Viola Davis. Një pirat rrjeti i talentuar, lirohet nga burgu për të ndihmuar agjentët amerikanë dhe kinezë në gjetjen e fajtorit të disa sulmeve...
 • Shumë vështirë për të vrarë (2016)

  image
  Steven Seagal, Jade Ewen. Një ish-agjent i DEA-s, pranon të ndihmojë një grua misterioze dhe joshëse, për të grabitur 2 milione dollarë nga një kriminel i...
 • Celulari (2004)

  image
  Kim Basinger, Chris Evans, Jason Statham. Një i ri merr një telefonatë anonime nga një grua, që i thotë se e kanë rrëmbyer. Por ajo s'e di ku ndodhet dhe ai duhet...
 • Mekaniku 2: Kthimi (2016)

  image
  Jason Statham. Vrasësi me pagesë më i rrezikshëm në botë, Artur Bishop mendoi se e kishte hedhur pas krahve të kaluarën. Por kur e dashura e tij rrëmbehet, për ta...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.