poster

Prioritet absolut

Premium Rush (2012)

Thriller, Aksion, Krim | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: David Koepp
Film Aksion | Nesër | 19:30

Vlerësimi: 6.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.8/10
(37 Voto)

Fotot

Prioritet absolutPrioritet absolutPrioritet absolutPrioritet absolutPrioritet absolutPrioritet absolutPrioritet absolutPrioritet absolutPrioritet absolutPrioritet absolutPrioritet absolutPrioritet absolutPrioritet absolutPrioritet absolutPrioritet absolut

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Parker (2013)

  image
  Jason Statham, Jennifer Lopez. Parker, nje hajdut me një kod të caktuar profesional, tradhtohet nga ortakët e tij dhe lihet pas me mendimin se u eliminua. Nën një...
 • Swat - Konflikti (2011)

  image
  Një skuadër e specializuar e policisë së Detroit-it, i përgjigjet një mosmarrëveshjeje shtëpiake dhe padashje vrasin një grua. Tani të gjithë pjestarët e skuadrës...
 • Frikë në lartësi (2017)

  image
  Denise Richards, Dolph Lundgren. Në kthim nga 1 mision pa sukses, agjentes së FBI-së i ofrohen pará nga 1 udhëtar i aviontit që ta ndihmojë të zbresë i gjallë....
 • Vënësi i drejtësisë 2 (2018)

  image
  Denzel Washington në një nga rolet e tij më të spikatura. Robert McCall ka ndihmuar gjithmonë në mënyrë të vendosur të shfrytëzuarit dhe të shtypurit të gjejnë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.