poster

Vënësi i drejtësisë

The Equalizer (2014)

Aksion, Krim, Thriller, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Antoine Fuqua
Pink Thriller | 20.5.24 | 22:28

Vlerësimi: 7.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.1/10
(232 Voto)

PëRMBLEDHJE

Denzel Washington, në rolin e një ish agjenti special, i cili lë pas jetën e vjetër më shpresën për pak normalitet. Por pasi shpëton një vajzë të re nga kthetrat e një klani mafioz, etja e tij për drejtësi rizgjohet si kurrë më parë...

Fotot

Foto: RTL / Columbia Pictures IndustriesVënësi i drejtësisëFoto: RTL / Columbia Pictures IndustriesFoto: RTL / Columbia Pictures IndustriesFoto: RTL / Columbia Pictures IndustriesFoto: RTL / Columbia Pictures IndustriesFoto: RTL / Columbia Pictures IndustriesFoto: RTL / Columbia Pictures IndustriesFoto: RTL / Columbia Pictures IndustriesFoto: RTL / Columbia Pictures IndustriesFoto: RTL / Columbia Pictures IndustriesFoto: RTL / Columbia Pictures IndustriesFoto: RTL / Columbia Pictures IndustriesVënësi i drejtësisëVënësi i drejtësisë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Transportuesi 3 (2008)

  image
  J.Statham. Frenk Martin ka për detyrë të transportojë vajzën e rrëmbyer te një zyrtari të lartë ukrainas, nga Marseja në Odesa. Rrugës atij do t'i duhet të...
 • The Final Approach (2007)

  image
  FBI hostage rescue team leader Jack Bender has been sacked for not being a team player, and months later he finds himself in the ultimate hostage nightmare: stuck...
 • Në vendin e gabuar (2022)

  image
  Me Bruce Willis, Ashley Greene, Michael Sirow. Frank, një mafioz, kërkon të eleminojë dëshmitarin kyç në gjyqin kundër tij: një ish shef policie, i cili e...
 • Rrëmbimi i Pelham 123 (2009)

  image
  Denzel Washington, John Travolta. Një dispeçer metroje në Nju Jork, përdor njohuritë e tij, për të ndaluar katër kriminelë, të cilët kanë marrë peng një tren dhe...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.