PËRMBLEDHJE

Kandidat për çmimin Oskar. Kjo histori e sinqertë dashurie eksploron martesën 40 vjeçare të piktorit dhe boksierit të famshëm Ushio Shinohara dhe gruas së tij, Noriko. Norikoja gjen një identitet të ri kur tenton që të zhvishet nga roli i asistentes në jetën e të shoqit.

Fotot

Bukuroshja dhe boksieri

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Elvis Presli: Historia e tij (2018)

  image
  Evolucioni i mbretit të muzikës 'Rock and Roll', Elvis Presley, si një muzikant dhe si njeri...
 • Two Escobars (2010)

  image
  Pablo Escobar was the richest, most powerful drug kingpin in the world, ruling the Medelli­n Cartel with an iron fist. Andres Escobar was the biggest soccer star...
 • George Best (2016)

  image
  Autobiografia e George Best, djalit te arte te Manchester United qe u zbulua nga Mat Busby dhe luajti me Boby Carlton.
 • I Hate Christian Laettner (2015)

  image
  He made perhaps the most dramatic shot in the history of the NCAA basketball tournament. He's the only player to start in four consecutive Final Fours, and was...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.