poster

BETRAYAL OF TRUST

BETRAYAL OF TRUST (1994)

Dramë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Vlerësimi: 5.5/10

PËRMBLEDHJE

A woman has been to a psychiatrist for years for drug and alcohol addiction, and whose treatment includes being injected with a drug that knocks her out. One day, she was coming around when she notices that the doctor is molesting her. She then tries to get some justice by suing him, and reporting him to the licensing bureau, and the American psychiatric association. And also seeing another psychiatrist to try and figure out what's wrong with her.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kreuzweg (2014)

  e mërkurë
  image
  Maria is 14 years old. Her family is part of a fundamentalist Catholic community. Maria lives her everyday life in the modern world, yet her heart belongs to...
 • Kali i Shën Nikollës (2005)

  e mërkurë
  image
  Adorable Winky Wong është një vajzë e vogël kineze që kohët e fundit shkon në Holandë me nënën e saj për t'u bashkuar me babanë e saj që drejton një restorant...
 • Mësues Përgjysmë (2006)

  e mërkurë
  image
  Deni është mësues historie në një shkollë tetë vjeçare. Por duke qenë se aty nuk e ndjen veten të realizuar, fillon të përdorë drogë si mënyrë për tiu larguar...
 • You Will Die at 20 (2019)

  Sot
  image
  When searching for a blessing on the day of her firstborn child's naming ceremony, Sakina (Islam Mubarak) is instead given a curse. A travelling sheikh prophecies...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.