Vlerësimi: 6.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.1/10
(65 Voto)

Fotot

DiktatoriParamountDiktatoriDiktatoriParamountParamountParamountDiktatoriDiktatoriDiktatori

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Klubi i të divorcuarve (2020)

  image
  Ben dhe Patrik, janë dy shokë të sapo ndarë nga bashkëshortet e tyre. Bashkë do të krijojnë një klub me burra e gra të divorcuar, ku do të mblidhen në një vilë...
 • Sing Sing (1983)

  image
  Dy filma në një: Një mekanik mendon se është djali i mbretëreshës së Anglisë, në të dytin, një polic ngarkohet me detyrën që të ruajë një vajzë që kërcënohet me...
 • The Passionate Plumber (1932)

  image
  To make her lover jealous, a beautiful socialite passes off a bumbling plumber as her paramour.
 • Prijateljice (2021)

  image
  2021, Barcelona (Barcelona, Catalonia; north-east to Spain). At 27, Marta is an artistic photographer working for an important British company set in the city and...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.