poster

Venom 2

Venom: Let There Be Carnage (2021)

Aksion, Aventure, Sci-Fi, Triller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Andy Serkis

Vlerësimi: 5.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.5/10
(2 Voto)

Fotot

Venom 2Venom 2Venom 2Venom 2Venom 2Venom 2Venom 2Venom 2Venom 2Venom 2Venom 2Venom 2Venom 2Venom 2Venom 2Venom 2Venom 2Venom 2Venom 2Venom 2Venom 2Venom 2Venom 2Venom 2Venom 2Venom 2Venom 2Venom 2Venom 2Venom 2Venom 2Venom 2Venom 2Venom 2Venom 2

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Mëkati kozmik (2021)

  e hënë
  image
  Shtatë ushtarë nisin një sulm paraprak kundër një civilizimi jashtokësorësh të sapo zbuluar me shpresën për t'i dhënë fund një lufte ndëryjore para se të fillojë.
 • Agjenti 007: S'ka kohë për të vdekur (2021)

  e hënë
  image
  James Bond është larguar nga shërbimi sekret. Paqja e tij përfundon shpejt kur Felix Leiter, një mik i vjetër nga CIA, kthehet për t’i kërkuar ndihmë, duke e çuar...
 • Misioni antiterror 3:Rënia e një kombi (2020)

  e hënë
  image
  Pas shpëtimit të kapitenit të tyre nga një organizatë terroriste, shkuadra e ushtarë elitë zbulon se një bombë vdekjeprurëse do të shpërthejë për 36 orë. Ata do...
 • The Hyperions (2022)

  e hënë
  image
  In 1960, Professor Ruckus Mandulbaum invented the Titan badge - a device that enables humans to have a particular super power. He took in three down-on-their-luck...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.