Fotot

Hardcore Misioni ekstremHardcore Misioni ekstremHardcore Misioni ekstremHardcore Misioni ekstremHardcore Misioni ekstremHardcore Misioni ekstrem

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Qielli i kuq (2014)

  e hënë
  image
  Piloti i poshtëruar luftarak Buç Mastersi drejton një skuadër të fshehtë për rikthimin e një ASHM kataklizmi. Kur zbulon që ish-partneri i tij Tom Kreg punon si...
 • Legjenda e shpatave fluturuese (2011)

  e hënë
  image
  Në kohën e dinastisë Ming, një grup plaçkitësish përdorin një hotel në shketëtirë si maskim për të kërkuar për një qytet të artë. Por planet e tyre rrezikojnë të...
 • Dridhjet 2 (1996)

  e hënë
  image
  Kur një ushtri Graboidësh, krimba gjigantë të nëndheshëm toke, kërcënojnë një naftësjellës në Meksikë, pronarët e tij kërkojnë ndihmën e një eksperti. Por kur...
 • Sahara (2005)

  e hënë
  image
  Ekziston legjenda e një thesari të cilin e kerkon e gjithë bota. Një skuadër prej tre personash duhet të kuptojë kodet për të bërë zbulimin që do të ndryshojë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.