Vlerësimi: 5.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.26/10
(54 Voto)

Fotot

G. I. Joe 2: HakmarrjaG. I. Joe 2: HakmarrjaFoto: RTL / © 2012 Paramount Pictures. All Rights ReservedG. I. Joe 2: HakmarrjaFoto: RTL / © 2012 Paramount Pictures. All Rights ReservedFoto: RTL / © 2012 Paramount Pictures. All Rights ReservedFoto: RTL / © 2012 Paramount Pictures. All Rights ReservedFoto: RTL / © 2012 Paramount Pictures. All Rights ReservedFoto: RTL / © 2012 Paramount Pictures. All Rights ReservedFoto: RTL / © 2012 Paramount Pictures. All Rights ReservedFoto: RTL / © 2012 Paramount Pictures. All Rights ReservedG. I. Joe 2: HakmarrjaG. I. Joe 2: HakmarrjaG. I. Joe 2: HakmarrjaG. I. Joe 2: HakmarrjaG. I. Joe 2: HakmarrjaG. I. Joe 2: HakmarrjaG. I. Joe 2: HakmarrjaG. I. Joe 2: HakmarrjaG. I. Joe 2: HakmarrjaG. I. Joe 2: HakmarrjaG. I. Joe 2: HakmarrjaG. I. Joe 2: Hakmarrja

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Tenet (2020)

  image
  Një aksion epik rreth spiunazhit ndërkombëtar, udhëtimit në kohë dhe evolucionit. Një burrë përpiqet të parandalojë Luftën e tretë Botërore nëpërmjet udhëtimit në...
 • Udhëtimi Yjor: Përtej Kufijve (2016)

  image
  Pas ndalimit te Stacioni yjor Jorktaun, pararoja e larguar në shpat të Gjithësisë federale, anijen USS Enterprajs e shkatërron një racë agresive e alienëve....
 • Byroja e njerëzimit (2017)

  image
  Ngrohja globale ka pakësuar burimet amerikane, ndaj qeveria evidenton dhe dëbon personat joproduktivë. Një punonjës rebelohet kur shqyrton rastin e një gruaje dhe...
 • Unë jam numri 4 (2011)

  image
  Alex Pettyfer, Dianna Agron. Një adoleshent me aftësi të jashtëzakonshme, gjithmonë në arrati nga njerëz që kërkojnë ta vrasin, shpërngulet në një qytezë me një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.