Vlerësimi: 6.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8/10

PËRMBLEDHJE

When Zoe and Tim find out they are having a baby, they resolve to not let parenthood change them. While Tim embraces the prospect of fatherhood, Zoe is still determined to tick off a list of their wildest dreams before the baby arrives.
When Zoe (Rose Matafeo) and Tim (Matthew Lewis) find out they are having a baby, they resolve to not let parenthood change them. Tim runs towards being a dad, while Zoe runs away from being a mum. Terrified that her life won't be her own anymore, Zoe is still determined to tick off a list of their wildest dreams before the baby arrives. Zoe's increasing denial about her impending birth pushes her, and her relationship, to the limit.

Fotot

Baby DoneBaby DoneBaby DoneBaby Done

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Për dashuri apo para (1993)

  Sot
  image
  Doug është një i ri që punon gjithë ditën si portier në një hotel luksoz, duke kursyer para për të bërë biznesin e tij ...
 • Nje aktore premtuese (2000)

  Sot
  image
  Yvon Rance është një zotëri elegant në moshë të mesme dhe me një parukë të përsosur. Ai është një berber i shkëlqyer, i cili në vendlindjen e tij, Bretanjë, fiton...
 • Shkolla e hajduteve (1986)

  Sot
  image
  Dalmacio, Amalio dhe Exhisto Siragi bëjnë punë të rëndomta për të fituar bukën e gojës, por një ditë thirren nga xhaxhai i tyre i pasur, i cili i bind që të...
 • Mafia Vret Vetëm Në Verë (2013)

  Sot
  image
  Bazuar në ngjarje të vërteta, kjo komedi e zezë përfshin 20 vite të historisë së Sicilisë, nga viti 1970 deri në vitin 1990. Filmi vë në lojë bosët e mafias dhe...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.