PËRMBLEDHJE

Xhulius Borden misterioz vjen në Kamelot me disa risi për sekretin e magjishëm, që kërcënon ta ndryshojë pamjen e mbretërisë përgjithmonë. E gjeti pjesën e fundit të kyçit të varrezës së Ashkanarit, mauzoleut të lashtë në të cilin ndodhet thesar i madh: veza e fundit e dragoit. Merlin është i interesaur dhe premton që do të ndihmojë. Por, kush është ky i huaj misterioz dhe ç'ka dëshiron me këtë vezë?

Fotot

Merlin 01Merlin 02Merlin 03Merlin 04Merlin 05Merlin 06Merlin 07Merlin 08Merlin 09Merlin 10Merlin 11Merlin 12Merlin 13Merlin 14Merlin 15Merlin 16

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.