СЕЗОНА: 1

ЕПИЗОДА: 3 - Death Al Dente

СОДРЖИНА

Хенри и Меги повторно соработуваат во истрагата за едно убиство кога пријателот на Хенри е најден мртов во сопствената кујна. За време на истрагата тие наидуваат на една стара семејна тајна, а Меги ќе мора да остане чекор пред таинствениот човек што ја прогонува.

Слики

Детектив гурманДетектив гурманДетектив гурманДетектив гурманДетектив гурманДетектив гурманДетектив гурманДетектив гурманДетектив гурманДетектив гурманДетектив гурманДетектив гурманДетектив гурманДетектив гурманДетектив гурманДетектив гурманДетектив гурманДетектив гурманДетектив гурманДетектив гурманДетектив гурманДетектив гурманДетектив гурманДетектив гурманДетектив гурманДетектив гурманДетектив гурманДетектив гурманДетектив гурманДетектив гурманДетектив гурманДетектив гурман

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Снегопад (2017)

  петок
  image
  Лос Анџелес, 1983 година. Пристигнува бура и се вика „крек. „Снегопад е едночасовна драма која се одвива на почетокот од епидемијата на крек и го прикажува...
 • Вавилон Берлин (2017)

  петок
  image
  Берлин во лудите 1920-ти е метропола за талентираните и амбициозните. Но, зад блескавата површина, осиромашените маси се стремат кон подобар живот. Тоа е време на...
 • Прљава значка (2002)

  петок
  image
  Виц покушава заобиќи своју превремену пензију тако да се прикључи Одељењу за имиграцију како би учествовао у великој операцији. Као део договора о имунитету Виц...
 • Трагови (2019)

  петок
  image
  Драма о тајанственом убојству темељена на причи писца криминалистичких бестселера Вала МцДермида, са сјајном глумачком екипом која укључује Мартина Цомпстона из...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.