In this concert series, major pop music talents play their biggest hits without the benefit of electronic instruments and use only basic acoustic ones. This often produces a dramatically different sound for their songs as they are performed.

Се прикажува на каналите:

MRT 3  MTV Live HD  

Беше на каналите:

MRT1  MTV Europe  MTV 00s  

Следна епизода:

понеделник
22:00
МТВ АНПЛАГД 2019: МИЈАТА - музичка емисија 3. кат
вторник
03:30
МТВ АНПЛАГД 2019: МИЈАТА - музичка емисија 3. кат
27.8.22
03:00
МТВ анплагд
27.8.22
11:00
МТВ анплагд
27.8.22
12:30
МТВ анплагд
27.8.22
22:45
МТВ анплагд
28.8.22
03:45
МТВ анплагд
28.8.22
11:00
МТВ анплагд
28.8.22
13:15
МТВ анплагд
28.8.22
22:00
МТВ анплагд
29.8.22
03:00
МТВ анплагд
29.8.22
11:45
МТВ анплагд
29.8.22
12:30
МТВ анплагд
29.8.22
22:00
МТВ анплагд
30.8.22
03:00
МТВ анплагд
30.8.22
11:00
МТВ анплагд
30.8.22
12:30
МТВ анплагд
30.8.22
22:45
МТВ анплагд
31.8.22
03:45
МТВ анплагд
31.8.22
11:00
МТВ анплагд
31.8.22
13:15
МТВ анплагд
31.8.22
22:00
МТВ анплагд
1.9.22
03:00
МТВ анплагд
1.9.22
12:45
МТВ анплагд
1.9.22
20:00
МТВ анплагд
2.9.22
03:00
МТВ анплагд
2.9.22
12:00
МТВ анплагд
2.9.22
20:45
МТВ анплагд
3.9.22
03:45
МТВ анплагд
3.9.22
20:45
МТВ анплагд
4.9.22
12:45
МТВ анплагд
4.9.22
20:45
МТВ анплагд
5.9.22
03:45
МТВ анплагд
5.9.22
12:45
МТВ анплагд
6.9.22
03:45
МТВ анплагд
6.9.22
20:45
МТВ анплагд
7.9.22
12:45
МТВ анплагд
7.9.22
20:45
МТВ анплагд
8.9.22
03:45
МТВ анплагд
8.9.22
12:45
МТВ анплагд
9.9.22
20:45
МТВ анплагд
сабота, 17 септември 2022
12:00
МТВ анплагд
сабота, 17 септември 2022
12:45
МТВ анплагд
недела, 18 септември 2022
03:00
МТВ анплагд
недела, 18 септември 2022
03:45
МТВ анплагд
недела, 18 септември 2022
20:00
МТВ анплагд
недела, 18 септември 2022
20:45
МТВ анплагд
вторник, 20 септември 2022
12:00
МТВ анплагд
вторник, 20 септември 2022
12:45
МТВ анплагд
среда, 21 септември 2022
03:00
МТВ анплагд
среда, 21 септември 2022
03:45
МТВ анплагд
среда, 21 септември 2022
20:00
МТВ анплагд
среда, 21 септември 2022
20:45
МТВ анплагд
петок, 23 септември 2022
03:45
МТВ анплагд
петок, 23 септември 2022
12:00
МТВ анплагд
петок, 23 септември 2022
12:45
МТВ анплагд
ПРЕПОРАКИ
 • Во потрага по Бигфут (2011)

  петок
  image
  Matt Moneymaker, founder of the Bigfoot Field Researchers Organisation (B.F.R.O.), and a team of the B.F.R.O.'s top investigators travel North America and the...
 • Jonathan Bird's Blue World (2008)

  петок
  image
  Blue World is an Emmy Award-winning underwater science and adventure series produced and hosted by Jonathan Bird, one of the world’s top underwater nature...
 • Операција Леле! (2012)

  петок
  image
  Д-р Крис и д-р Занд прават смуди во лабораторијата за да ја покажат неверојатната бариера што го штити мозокот. Потоа снимаат спот и д-р Ронкс оди на повик со...
 • Фабрика за храна (2012)

  петок
  image
  Иза сваке кесе чипса, конзерве пива и коцкица чоколаде крије се невероватан производни процес, који приближава ове производе широким масама. Серијал "Фабрика...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.