СЕРИИ Страница 1

 • Марјан Ѓорѓиевски

  вторник

  26.9.23

  03:00

  Марјан Ѓорѓиевски

  Marjan Đorđievski

  Емисија во која се прикажани, авантурите, предизвиците и сите згоди и незгоди, кои му се случуваат на актерот, стендап комичарот, Марјан Ѓорѓиевски. Погледнуваме во неговиот, личен, социјален и професионален живот....

 • Ја сакам Македонија

  вторник

  26.9.23

  06:45

  Ја сакам Македонија

  Ja sakam Makedonija

  Најнови информации од земјава и светот, актуелни вести, новости од општествено-политичкиот и културен живот, разновидни животни теми и проблеми, разговори со гости во студиото, временска прогноза, како и приказ на...

 • Патопис

  вторник

  26.9.23

  08:20

  Патопис

  Патопис

 • Смрт во рајот

  вторник

  26.9.23

  09:35

  Смрт во рајот

  Death in Paradise (2011)

  Детектив Џек Муни почиње да упознаје људе и места у Сан Мерију. Али нема много времена за разгледање јер мора да реши бројна убиства, од убиства радијског ди-џеја убијеног током емисије до чувара зоолошког врта, који...

 • Помагачот

  вторник

  26.9.23

  20:30

  Помагачот

  Pomagačot

  Емисија каде Помагачот оди во градинка да биде воспитувач. Оној кој ќе ги научи на добрина, емпатија, социјализација и ред други важни а за жал запоставени работи. Прво, за да ја работиш таа работа треба да ги сакаш...

 • CV Macedonia

  вторник

  26.9.23

  21:40

  CV Macedonia

  CV Makedonija

  Станува збор серијал од кратки документарни филмови, чија тема е животот на македонските простори од периодот на неолитот (младо камено доба), па сè до деветнаесеттиот век од Нашата Ера. Секое од продолженијата своја...

 • Маринци из Лос Анѓелеса

  вторник

  26.9.23

  22:50

  Маринци из Лос Анѓелеса

  NCIS: Los Angeles (2022)

  Морнарички истражитељи: Лос Анѓелес је драма о опасном свету јединице НЦИС, у коме се непрестано одвија хватање опасних и лукавих криминалаца, који су претња по националну безбедност. Помоќу лажних идентитета и...

 • Маринци из Лос Анѓелеса

  вторник

  26.9.23

  23:40

  Маринци из Лос Анѓелеса

  NCIS: Los Angeles (2022)

  Морнарички истражитељи: Лос Анѓелес је драма о опасном свету јединице НЦИС, у коме се непрестано одвија хватање опасних и лукавих криминалаца, који су претња по националну безбедност. Помоќу лажних идентитета и...

 • Смрт во рајот

  среда

  27.9.23

  00:00

  Смрт во рајот

  Death in Paradise (2011)

  Детектив Џек Муни почиње да упознаје људе и места у Сан Мерију. Али нема много времена за разгледање јер мора да реши бројна убиства, од убиства радијског ди-џеја убијеног током емисије до чувара зоолошког врта, који...

 • Маринци из Лос Анѓелеса

  среда

  27.9.23

  02:10

  Маринци из Лос Анѓелеса

  NCIS: Los Angeles (2022)

  Морнарички истражитељи: Лос Анѓелес је драма о опасном свету јединице НЦИС, у коме се непрестано одвија хватање опасних и лукавих криминалаца, који су претња по националну безбедност. Помоќу лажних идентитета и...

 • Маринци из Лос Анѓелеса

  среда

  27.9.23

  02:50

  Маринци из Лос Анѓелеса

  NCIS: Los Angeles (2022)

  Морнарички истражитељи: Лос Анѓелес је драма о опасном свету јединице НЦИС, у коме се непрестано одвија хватање опасних и лукавих криминалаца, који су претња по националну безбедност. Помоќу лажних идентитета и...

 • Помагачот

  среда

  27.9.23

  04:00

  Помагачот

  Pomagačot

  Емисија каде Помагачот оди во градинка да биде воспитувач. Оној кој ќе ги научи на добрина, емпатија, социјализација и ред други важни а за жал запоставени работи. Прво, за да ја работиш таа работа треба да ги сакаш...

 • CV Macedonia

  среда

  27.9.23

  05:00

  CV Macedonia

  CV Makedonija

  Станува збор серијал од кратки документарни филмови, чија тема е животот на македонските простори од периодот на неолитот (младо камено доба), па сè до деветнаесеттиот век од Нашата Ера. Секое од продолженијата своја...

 • Ја сакам Македонија

  среда

  27.9.23

  06:45

  Ја сакам Македонија

  Ja sakam Makedonija

  Најнови информации од земјава и светот, актуелни вести, новости од општествено-политичкиот и културен живот, разновидни животни теми и проблеми, разговори со гости во студиото, временска прогноза, како и приказ на...

 • Патопис

  среда

  27.9.23

  08:00

  Патопис

  Патопис

Почеток « 1 2 3 4 » Крајот
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.