poster

The Conners

The Conners (2018)


Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.7/10

This iconic family—Dan, Jackie, Darlene, Becky and D.J.—grapples with parenthood, dating, an unexpected pregnancy, financial pressures, aging and in-laws in working-class America.

ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.