Оценка на корисникот: 7.5/10
(52 гласови)

Follow the adventures of Arty and his sidekick Epiphany, as they search the galaxy to solve creative problems with art! Whether Arty needs to create a painting for the new children's library, a stuffed animal for his sister, or make a mask for his jungle pretend play, Arty and Epiphany come to the rescue by enlisting the help of the most creative of all - the preschool home viewer.

ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.