poster

Другите не се важни

Road Less Traveled (2017)

Режисер: Blair Hayes
STAR Life | 2.3.24 | 12:05

рејтинг: 5.8/10
Оценка на корисникот: 7/10
(3 гласови)

Содржина

Шарлот, певачица кантри музике, враќа се куќи у Тенеси, недељу дана пре венчања. Меѓутим, након сусрета с Рејем, њеном љубави из средње школе, старе варнице се враќају.

Слики

Другите не се важни

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Princess Cut (2015)

  image
  Grace, a lifelong farm girl now in her early 20s, has dreamed all her life of the day "Mr. Right" slips a Princess Cut diamond on her finger and swears to love...
 • 10 sдесет работи кои треба да ги направиме пред да раскинеме (2020)

  image
  Кога Ебигејл, самохрана мајка на две деца, забременува после една ноќ помината на Бен, овој необичен пар ќе се обиде да се избори со новонастанатата ситуација.
 • Скројено с љубављу (2021)

  image
  Дизајнерката Скај започнува проект “моден камион“, но не може сама. Помошта доаѓа во форма на згодниот претприемач Џејсон. Додека работат заедно, Скај и Џејсон...
 • Градски фраер (2012)

  image
  Аманда живее со Чарлс. Таа е успешна менаџерка на висока позиција, а тој банкар. Аманда сфаќа дека е крајно време да има дете, па го тера Чарлс да спие со неа...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.