poster

СМРТОНОСНА ПРЕСМЕТКА

Clover Bend (2002)

Режисер: Michael Vickerman
FilmBox Extra RS | 1.3.24 | 02:20

рејтинг: 5.0/10

Содржина

Сопругата на полицаецот е убиена кога неговото семејство се затекнува сред грабеж на продавница. Поради начинот на кој постапил кон ограбувачите, поради што дошло до пукање, децата сега го обвинуваат за смртта на својата мајка.

Слики

СМРТОНОСНА ПРЕСМЕТКА

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Jeta në duart e tjetrit (1990)

  image
 • Калифорниско соло (2012)

  image
  Поранешната британска поп-ѕвезда се соочува со демони од минатото за да избегне депортација од САД откако е запрен поради возење во пијана состојба.
 • Сирома" сам ал" сам бесан (1970)

  image
  У забаченом војвоѓанском селу сељаци желе да отворе кланицу. Берберин, постаје важна личност и делегат фабрике. И кад се чини да је берберин успео у животу,...
 • Who Dies Standing (1985)

  image
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.