poster

Духови прошлости

Happy Now (2001)

Трилер, Комедија | Обединетото Кралство
Режисер: Philippa Cousins

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.9/10

Содржина

All grown up and gunning for political power in a small North Wales community, Glen Marcus and his best mate harbour a dark secret which seems to be coming back to haunt them. But can the daughter of Tina Trent, a local woman just returned from Alaska, be the same girl the two lads buried fourteen years earlier? Only local policeman Max Bracchi can solve the case with the help of a wrongly accused tramp, Tin Man.

Слики

Духови прошлостиДухови прошлостиДухови прошлостиДухови прошлостиДухови прошлости

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Одмазда без здив (2012)

  image
  Лорни е домаќинка, која живее во камп-приколка, и на која ѝ е преку глава од нејзиниот маж Дејв, ситен крадец, особено откако тој ќе реши да не го подели пленот...
 • Брз како куршум (2022)

  image
  Во „Брз како куршум“, Бред Пит го игра Лејдибаг, несреќен убиец решен мирно да ја врши својата работа откако премногу зделки отишле на лошо. Судбината, сепак,...
 • Мајсторот за кабелска (1996)

  image
  Се работи за еден воспоставен градски ритуал. Дај му 50 долари на мајсторот за кабелска и ќе ги добиеш сите филмски канали бесплатно. Но, кога Стивен Ковакс...
 • Тела, тела тела (2022)

  image
  Кога група богати 20-годишници планираат забава за време на ураган во оддалечена семејна куќа, забавата станува смртоносна во овој свеж и смешен поглед кон...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.