Содржина

Тери Поло глуми у овом дирљивом филму који прича причу о две успешне глумице које креќу на невероватно животно путовање да помогну остављеној и злостављаној деци широм света.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • One More Time (2013)

  image
  Lucia is an aging Italian actress and director (beautifully portrayed by Antonioni's and Fellini's actress Lucia Bosé), decides to come back to the small town...
 • Сѐ за мојата мајка (1999)

  image
  Меѓународно признатиот сценарист/режисер Педро Алмодовар го носи својот досега најдобар филм, трогателно ремек-дело за безусловна љубов, преживување и искупување....
 • Удварање слављеници (2021)

  image
  Таyлор отвара временску капсулу са шест писама своје покојне мајке - и схваќа да њезин ум и срце постају спремни за љубав.
 • Торнадо (2009)

  image
  Пјер е депресивно момче кое сака да му помогне на Торнадо, емотивно нестабилен коњ. Кога Пјер ќе побара помош од шепотачите на коњи, тргнува на пат на исцелување...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.