рејтинг: 5.6/10
Оценка на корисникот: 8.8/10
(4 гласови)

Содржина

Док мајка покушава пребоети смрт свога младог сина, она открива да је њена неќака у контакту са дечаком који се налази у гробу.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Шпионска игра (2011)

  image
  Годината е 1973. Студената војна од средината на 20 век продолжува да им наштетува на меѓународните односи. Британската тајна служба МИ6, со кодирано име...
 • Ниске страсти 2 (2006)

  image
  Цењени лондонски психијатар Мајкл је на врхунцу је каријере. Харизматичан и успешан, колеге га цене, а за научне чланке добија похвале и награде. Кад га виши...
 • Исчезната (2014)

  image
  „Исчезната“, во режија на Дејвид Финчер и врз основа на светскиот бестселер на Џилијан Флин, ги открива тајните на емоциите во модерниот брак. На петтата...
 • Остани (2005)

  image
  Гледаме како психијатар се обидува да спречи еден од неговите пациенти да изврши самоубиство додека и самиот се труди да остане во реалноста.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.