Содржина

Пакао постоји. Али ово је још горе од пакла. Кад тајанствени и насилни култ запрети да ќе напасти изоловану болницу, усамљени полицајац и део особља се удруже како би се одбранили унутар зидова болнице. Али, док се припремају за борбу, откривају да је права претња веќ унутра.

Слики

ПразнинаПразнинаПразнинаПразнинаПразнина

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Земи ми ја душата (2010)

  image
  Во Ривертон, постои легенда за сериски убиец кој се заколнал дека ќе се врати од мртвите за да ги погуби седумте деца родени на денот кога бил убиен. Шеснаесет...
 • Супер 8 (2011)

  image
  „Супер 8“ ја раскажува приказната за шестмина пријатели кои случајно снимаат судир на еден воз, откривајќи дека нешто незамисливо има избегано при судирот. Уште...
 • Паклени ред (2003)

  image
  Хит Леџер је Алекс Берније, свештеник тајног религијског реда. Он добија задатак да оде у Рим и истражи мистериозну смрт воѓе његовог реда, чије тело је пронаѓено...
 • Деветтата порта (1999)

  image
  Брокер на книги открива дека последната книга што на нашол има моќ да ја повика сатаната.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.