Содржина

Џеф и Ен се пријатели што работат како наставници во средно училиште и имаат срамно малку среќа во љубовта. Немаат што да изгубат па едно лето смислуваат план како да се претворат во кул фаци полни со самодоверба, какви што посакуваат да бидат. Идејата започнува како весела авантура на себеоткривање, но набргу се претвора во урнебесен експеримент во кој ги губат своите посебности, достоинството, а можеби и меѓусебното пријателство.

Слики

Чудни секси луѓеЧудни секси луѓеЧудни секси луѓеЧудни секси луѓеЧудни секси луѓеЧудни секси луѓе

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Малите Фокери (2010)

  image
  Потребни беа 10 години, двајца мали Фокери и сопругата Пем, како и безбројни тешкотии за Грег конечно да се прилагоди на својот напнат свекор, Џек. Откако таткото...
 • Згодна жена (1990)

  image
  Едвард Луис је немилосрдни и силно богат бизнисмен чија је специјалност куповина компанија с пословним тешкоќама, које потом деле на мање делове и даље продаје не...
 • Како се пишува љубов (2014)

  image
  Сценарист награден со Оскар, но без работа, ќе биде принуден да прифати работа како професор на факултет. Иако прво ја мрази својата работа, нештата ќе тргнат на...
 • Денијева летеќа столица (2003)

  image
  Прича о возачу камиона Денију чији је дуго очекиван одмор отказан захваљујуќи девојци Труди. Дени жели побеќи од монотоног живота, па за столицу привеже много...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.