СОДРЖИНА

Бенџи и Т.Џ се добри другари, кои истовремено ќе раскинат со своите девојки. За да заработат пари и да запознаат нови девојки, тие ќе решат да отворат школо за манекенки. Со помош на вујкото на Т.Џ, тие ќе почнат да регрутираат кандидатки, сѐ додека конкурентите не се обидат да ги затворат...

Слики

Академија за бикини

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Велика обмана (2013)

  image
  Мали сиромашни градиќ/лука у Квебеку је у очајничкој потреби за доктором, како би град могао да осигура фабрику која би га спасила од финансијске пропасти. Један...
 • Отскок (2005)

  image
  Кога избликот на бес за време на еден натпревар се претвора во срамен јавен инцидент, познатиот кошаркарски тренер на колеџ Рој Мекормик (Мартин Лоренс) е...
 • Божиќна свадбена лајка (2011)

  image
  Сузанин пас Расти и Џејкова пудла Чери помажу својим власницима да се заљубе, а потребно им је божиќно чудо како би на време окупили своје хаотичне породице за...
 • Америчка пита: Бета братство (2007)

  image
  Место радње овога пута је Универзитет Мичиген, познат по Братству Бета, које је дало ново значење забави. Наши јунаци су Ерик и Двајт Стифлер. Ерика је недавно...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.