poster

Без излаза

Nowhere to Hide (1994)

Режисер: Bobby Roth

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.7/10

Содржина

Сара Блејк је разведена жена која од ФБИ добија податке да њен бивши супруг има везе са мафијом и да је њен живот заложио уговором са мафијом. Она улази у програм заштите сведока и упушта се у везу са агентом који је чува

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Часови (2013)

  image
  Татко се бори за неговата ќерка да го преживее ударот на ураганот Катрина.
 • Соба (2015)

  image
  Според книгата на Ема Донахју, „Соба ја раскажува неверојатната приказна за Џек, петгодишно момче со бујна фантазија, кое го минало целиот свој живот во мала...
 • Зависна (2014)

  image
  Зое је веома успешна пословна жена, која неизглед има све – мужа из снова кога воли, двоје прелепе деце и веома перспективну каријеру. Али, Зое има и страст којој...
 • Арбитража (2012)

  image
  Роберт Милер (Ричард Гир) е сопственик на осигурително друштво и очајно сака да ја комплетира продажбата на компанијата, пред да се дознае за неговите матни...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.