poster

Последното пристаниште

The Last Harbor (2010)

Режисер: Paul Epstein
FilmBox Extra RS | 17.7.22 | 00:35

рејтинг: 4.3/10
Оценка на корисникот: 6.75/10
(4 гласови)

СОДРЖИНА

Иан Мартин е расеан Бостонски детектив кој, после апсењето поврзано со алкохолни престапувања, му е дадена последна шанса од страна на капетанот: префрлувајчи го во заспаниот дел од градот Салм Харбор - родниот крај на Иан, и животот кој го оставил зад себе многу години наназад. Но кога девојчето Алисон Стон изчезнува со неколку во градот којпокажуват грижа, Иан мора да ја разреши мистеријата која го доближува повеќе до самиот себе отколку што тој би сакал.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Лето за сеќање (1990)

  денес
  image
  Крајем деветнаестог столеќа, загребачки национално свесни гимназијалац Густав одлази на село, где проводи школски распуст. Ту се зближи са деликатном девојчицом...
 • 13 Гревови (2015)

  денес
  image
  Откако останува без работа, еден повлечен полицаец запаѓа во големи долгови и се наоѓа во безизлезна ситуација. Една вечер, тој добива мистериозен телефонски...
 • Ловец на глави (2009)

  денес
  image
  Мартин Винге е 35-годишен поранешен новинар. Сега води успешен живот на човек - ловец на успешни луѓе. Мартин е вработен од страна на Зигер, сопственик на голема...
 • Осликани осмех (1962)

  Утре
  image
  Прича о студенту Тому који постаје главни осумњичени за убиство, када га убице наговоре да се ослободи леша и када га у рутинској контроли заустави полиција...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.