poster

Последното пристаниште

The Last Harbor (2010)

Режисер: Paul Epstein
FilmBox Stars RS | денес | 21:00

рејтинг: 4.3/10
Оценка на корисникот: 7.5/10
(6 гласови)

Содржина

Иан Мартин е расеан Бостонски детектив кој, после апсењето поврзано со алкохолни престапувања, му е дадена последна шанса од страна на капетанот: префрлувајчи го во заспаниот дел од градот Салм Харбор - родниот крај на Иан, и животот кој го оставил зад себе многу години наназад. Но кога девојчето Алисон Стон изчезнува со неколку во градот којпокажуват грижа, Иан мора да ја разреши мистеријата која го доближува повеќе до самиот себе отколку што тој би сакал.

Слики

Последното пристаниште

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Сите стари ножеви (2022)

  image
  Кога ЦИА открива дека еден од нејзините агенти издал информации што ги чинело животите на повеќе од 100 луѓе, ветеранот оперативец Хенри Пелам е назначен да го...
 • Изгубљени аутопут (1997)

  image
  Фред је авангардни џез саксофониста који дели луксузну, али модерно празну куќу са својом женом Рене. Фред посумња да му Рене можда није верна, али схвати да има...
 • Каде што пеат раковите (2022)

  image
  Една девојка која сама се одгледала во Југот на Америка, е главен осомничен во убиството на еден маж со кој некогаш била инволвирана.
 • Длабоко црвено (1975)

  image
  За време на една конференција за парапсихологија, медиумот Хелга Улман дознава за присуството на некој што сака да убие. Истата вечер жената е убиена од непознат...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.