Содржина

Од неодамна ожалостен татко ја води својата ќерка во нов град, но за брзо време сфаќа дека нивната нова куќа, од Викторијанскиот период, е проклета.

Слики

Дух

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Исчезната (2006)

  image
  Психолошки трилер во кој млада британска двојка што патува низ рурална Австралија се здружува со таинствен и харизматичен Американец.
 • Пучина страха (2003)

  image
  Заснована на стварним догаѓајима, ово је прича о младом пару, Даниелу и Сузан, који одмор проводе на идиличном тропском острву. Даниел и Сузан, обоје искусни...
 • У милости океана 3 (2017)

  image
  Филм прати троје пријатеља из Калифорније који су кренули да сниме кратке филмове за аудицију како би их примили у емисију у којој се учесници надмеќу у...
 • Остарени (2021)

  image
  Од М. Најт Шјамалан доаѓа застрашувачки трилер со импресивна актерска екипа која ги вклучува Гаел Гарсија Бернал, Руфус Сјуел, Томасин Мекензи и Алекс Волф....
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.