Содржина

Елиз уште од мали нозе им помагала на родителите во продавањето новогодишни елки, па е по малку заситена од Божик. Но кога околностите ја принудуваат повторно да помогне во семејниот бизнис, таа открива дека сепак го сака Божик. Кога сопственикот на локацијата на која продава Елиз одлучува да ја затвори, Елиз мора да му помогне и тој да најде добра волја за Божик.

Слики

Божиќна елкаБожиќна елка

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Монте Карло (2011)

  image
  Скородипломираната средношколка Грејс и нејзината најдобра пријателка Ема ги откачуваат своите работни места како келнерки во Тексас за да одат на патување во...
 • Приказна за Пепелашка: Си била една песна (2011)

  image
  Младата Кејти има глас на суперѕвезда. Но, кога Кејти за малку ќе го оствари својот сон, нејзината љубоморна полусестра се обидува да ѝ ја украде славата......
 • Чувар На Зоолошка Градина (2011)

  image
  Група животни од зоолошка градина одлучуваат да го прекршат кодексот на молчење за да му помогнат на нивниот симпатичен чувар да пронајде љубов, а притоа да не...
 • Модерно твоја (2020)

  image
  Након дугогодишње каријере у свијету моде, Лаурен се одлучује преселити уз помоќ Роба, који је жели упознати с љепотама Сеаттлеа.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.