рејтинг: 5.8/10
Оценка на корисникот: 8.1/10
(61 глас)

Содржина

Сада смештена у Ѓеновији, принцеза Мија сазнаје нешто шокантно: припремају је за уговорен брак.

Слики

Дневниците на принцезата 2: Кралска свршувачкаДневниците на принцезата 2: Кралска свршувачкаДневниците на принцезата 2: Кралска свршувачкаДневниците на принцезата 2: Кралска свршувачкаДневниците на принцезата 2: Кралска свршувачкаДневниците на принцезата 2: Кралска свршувачкаДневниците на принцезата 2: Кралска свршувачкаДневниците на принцезата 2: Кралска свршувачкаДневниците на принцезата 2: Кралска свршувачка

Прегледи


Нема Прегледи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.