рејтинг: 6.2/10
Оценка на корисникот: 6.8/10
(4 гласови)

Содржина

Лари Хабард је писац ангажован да саставља текстове за разгледнице. После понижавајуќег раскида са девојком, коју је затекао са другим у кревету, Лари упознаје свет усамљених мушкараца, креќе да пише књигу и преко ноќи постаје секс симбол

Слики

Тхе Лонелy ГуyТхе Лонелy ГуyТхе Лонелy ГуyТхе Лонелy ГуyТхе Лонелy Гуy

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Буѓење Неда Дивајна (1998)

  image
  У малом ирском граду један од педесет и двоје становника добија на лутрији скоро 7 милиона фунти. Пошто нико не долази по награду, град креќе у потрагу и...
 • Академија за бикини (2015)

  image
  Бенџи и Т.Џ се добри другари, кои истовремено ќе раскинат со своите девојки. За да заработат пари и да запознаат нови девојки, тие ќе решат да отворат школо за...
 • Rain at the Beach (1984)

  image
  Zeno takes his sister and nephew, Alber, to the beach for a long overdue vacation, hoping to persuade Alber to break up from his actress girlfriend, Jeta,...
 • Писта (2010)

  image
  Инспирација за филмот „Писта“ („The Runway”) е вистинска приказна за еден јужноамерикански пилот кој во1983 година слетал во близина на градот Малоу. И покрај...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.