Содржина

Линда у четвртак сазнаје да је њен муж доживео саобраќајну несреќу и да је мртав. Шокирана и потресена, пада у депресију, када јој изненада стиже порука од супруга. Линдина мајка долази код ње на неколико дана, док се потпуно не опорави. Сутрадан Линда затиче мужа за трпезаријским столом, а мајке нема. Сличне, чудне и бизарне ствари понављају су се сваког дана, док Линда не схвати да заправо има способност да предвиди будуќе догаѓаје, непосредно пре него што се десе. Узима папир и оловку и почиње да записује све што јој се догаѓа, с циљем да то и спречи када за то доѓе време.

Слики

СлутњаСлутњаСлутњаСлутњаСлутњаСлутњаСлутњаСлутњаСлутњаСлутњаСлутња

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Космополис (2012)

  image
  Њујорк во блиска иднина. Ерик Пакер (Патинсон) е 28-годишен успешен бизнисмен и милијардер кој гледа како црни облаци се надвиснуваат над Вол Стрит. Додека се...
 • Другиот човек (2008)

  image
  Инженерот Питер (Лиам Нисон) е оженет со дизајнерката на чевли Лиза (Лора Лини). И двајцата се успешни и среќни на прв поглед, но наскоро сѐ се врти наопаку....
 • Каде што пеат раковите (2022)

  image
  Една девојка која сама се одгледала во Југот на Америка, е главен осомничен во убиството на еден маж со кој некогаш била инволвирана.
 • Bulevarot Malholand drajv (2001)

  image
  Кога по сообраќајка на Малхоланд Драјв жена добива амнезија, таа и згодна идна холивудска актерка бараат траги и одговори во Лос Анџелес во извртена сфера што ги...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.