Содржина

Минатата ноќ двајца момци кои сакаат забава си поминуваат ептен добро. Штета што на ништо не се сеќаваат, па ни на тоа каде ја паркирале својата кола. Само знаат дека во фрижидерот имаат резерви од пудинг за цела година, а нивните девојки им мрчат затоа што им ја уништиле куќата и заборавиле на нивните годишнини. За да се смират со девојките, момците мораат да ги најдат подароците за годишнините кои ги имаат купено. Нема да биде лесно, подароците се во колата.
Па така, момците одат на мисија да си го вратат филмот и да откријат што правеле минатата ноќ (и кому му ги правеле сите тие работи), во надеж дека тоа ќе ги доведе до исчезнатата кола. Момците не се свесни дека им претстои авантурата на нивните животи.

Слики

Чоече, кај ми е колата?Чоече, кај ми е колата?Чоече, кај ми е колата?Чоече, кај ми е колата?Чоече, кај ми е колата?Чоече, кај ми е колата?Чоече, кај ми е колата?Чоече, кај ми е колата?Чоече, кај ми е колата?

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Буквално сѐ (2015)

  image
  Советот на вонземјани одлучил целосно да ги уништи луѓето на Земјата, но пред самиот крај ќе им дадат шанса на Земјаните да ја докажат својата вредност. Случајно...
 • Куќата на магичниот часовник (2018)

  image
  Џек Блек и двократната добитничка на Оскар Кејт Бланшет се ѕвездите во магичната авантура во режија на Ели Рот, базирана на омилениот детски класик на Џон...
 • Луѓе во црно 2 (2002)

  image
  По четири години откако агентите за вонземјани Џеј и Кеј (Томи Ли Џонс и Вил Смит) спречија интергалактичка катастрофа, Кеј се врати во удобноста на цивилниот...
 • Агата и полноќните убиства (2020)

  image
  Убивањето на Поаро во хаосот на Втората светска војна се чини злонамерно, но Агата има план. Романот му го продава на приватен купувач, голем обожавател кој би...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.