рејтинг: 6.9/10
Оценка на корисникот: 8.6/10
(27 гласови)

Содржина

Петоро потпуно различитих клинаца упознаје се на казненој настави. Не могу ни да замисле да ќе постати најбољи пријатељи и оформити један од најбољих средњошколских бендова на свету.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Братз - Шминкерке (2007)

  image
  Братз девојке - Јасмин, Саша, Клое и Џејд - одувек су пријатељице и обеќале су једна другој де ќе заувек остати заједно. Али када доѓу у средњу школу убрзо ќе...
 • Херои (2010)

  image
  Маж брза да стигне на важен деловен состанок. Неговиот ум е преокупиран со мислите како да се претстави пред важниот клиент, момент кој може да биде пресвртница...
 • Си купивме зоолошка (2011)

  image
  Врз основа на вистинита приказна, Бенџамин Ми (Мет Дејмон) е колумнист во весник од Лос Анџелес и авантуристички писател, а како самохран татко се соочува со...
 • Мој пас Синамон (2011)

  image
  Професорки универзитета Мадлен Вотерс везе не иду од руке. Тешко је наќи добре мушкарце, па проводи време са својим штенетом малтезера Синамоном и својом ќерком...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.