poster

Undercover Cheerleader

Undercover Cheerleader (2019)

Режисер: Danny J. Boyle

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.7/10

Содржина

Autumn goes undercover as a cheerleader to report on the toxic culture of cheerleading for her high school newspaper. As the articles come out, cheerleaders start getting picked off one by one, as someone is determined to shut down the expose. Autumn must find the attacker before she herself is discovered and killed.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Еднакви шанси (2006)

  image
  Зависноста од коцкање ги прикажува приказните на тројца луѓе кои немаат ништо заедничко освен проблемот кој им ги уништува животите.
 • Булевар Лондон (2010)

  image
  По отслужувањето на затворската казна, Мичел (Колин Фарел), има намера да води чесен живот, па наскоро се вработува како телохранител на ѕвездата Шарлот (Кира...
 • Човек од доверба (2018)

  image
  Приказна за Бери Минков, млад харизматичен бизнисмен кој станува богат директор и доаѓа до самиот врв со помош на лаги, измами и кражби.
 • Казино (1995)

  image
  Сем Ротстин викан Ејс (Р. Де Ниро) е управител на една од најголемите коцкарници во Лас Вегас. Кога еден ден влегува во својот автомобил, експлодира подметната...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.