poster

Оток из ноќне море

Offseason (2021)

Режисер: Mickey Keating

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.9/10

Содржина

Након мајчине смрти, Мари Олдрич невољно одлази на изоловано острво где је сахрањена њена мајка, пошто је чула да је гроб вандализован. Када се мост подигне на крају сезоне, она остаје заточена на острву и схвата да локални људи нису онакви каквим се чине

Слики

Оток из ноќне море

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Пророштва од темнината (2002)

  image
  Репортер оди во мал град во Западна Вирџинија за да истражува низа чудни случувања, вклучувајќи ментални визии и појави на бизарни ентитети.
 • Мамула (2014)

  image
  Две студенткиње из Америке, Кели и Луси, одлазе у Црну Гору да посете Алекса, пријатеља из студентских дана. После неколико дана уживања, њихов пријатељ и колега...
 • Џералдова игра (2017)

  image
  When a harmless game between a married couple in a remote retreat suddenly becomes a harrowing fight for survival, wife Jessie must confront long-buried demons...
 • 12 мајмуни (1995)

  image
  Во оваа модерна научно-фантастична класика, Брус Вилис ја игра улогата на затвореник од иднината, испратен назад во времето за да запре еден смртоносен вирус да...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.