poster

Единствен излез

Jedini izlaz (2020)

трилер | Србија
Режисер: Darko Nikolić

Каде да се погледне
Во кината од 18.3.21
Cineplexx
Оценка на корисникот: 7.75/10
(4 гласови)

СОДРЖИНА

Паралелно, ненадејната смрт на најдобриот другар на неговата ќерка, го вовлекува инспекторот Дејан Штрпац во ланецот на злосторството, кој започнува со мистериозното исчезнување на младата адвокатка пред 6 години. Додека сѐ оди против нив, двајцата протагонисти на оваа приказна започнуваат заедничка истрага да ја дознаат вистината, која ги соочува со мрежа на лаги, уцени и убиства, но и со мрачни тајни од нивните мината.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Макс Стил (2016)

  петок
  image
  Макс Стил е приказна за тинејџерот Максвел Мекграт и неговиот пријател вонземјанин Стил, кои со спојување на нивната специјално турбо-енергетска моќ можат да го...
 • БЛИСКИ НЕПРИЈАТЕЛИ (2013)

  петок
  image
  Кога голема количина на наркотици исчезнува од американско-канадската граница, шумскиот ренџер и бившата морнарска фока, Хенри, е принуден да се бори за својот...
 • Ридиковите хроники (2004)

  петок
  image
  Бараниот криминалец Ридик пристига на планетата Хелион и треба да се бори против инванзивната империја на Некромонгерите, армија што планира да ги смени или убие...
 • Подземен свет: Подемот на врколаците (2009)

  денес
  image
  Вечна битка меѓу аристократските вампири и нивните некогашни робови- врколаците. Меѓусебни непријатели илјадници години кои водат беспоштедна војна која почнала...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.