Содржина

Паралелно, ненадејната смрт на најдобриот другар на неговата ќерка, го вовлекува инспекторот Дејан Штрпац во ланецот на злосторството, кој започнува со мистериозното исчезнување на младата адвокатка пред 6 години. Додека сѐ оди против нив, двајцата протагонисти на оваа приказна започнуваат заедничка истрага да ја дознаат вистината, која ги соочува со мрежа на лаги, уцени и убиства, но и со мрачни тајни од нивните мината.

Слики

Единствен излезЕдинствен излезЕдинствен излезЕдинствен излезЕдинствен излезЕдинствен излезЕдинствен излезЕдинствен излез

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Сите стари ножеви (2022)

  image
  Кога ЦИА открива дека еден од нејзините агенти издал информации што ги чинело животите на повеќе од 100 луѓе, ветеранот оперативец Хенри Пелам е назначен да го...
 • Деветтиот живот на Луис Дракс (2016)

  image
  Психолог кој почнува да работи со младо момче кое имало речиси од фатален пад, е вовлечен во мистерија која ги тестира границите меѓу фантазијата и реалноста.
 • Земи ми ја душата (2010)

  image
  Во Ривертон, постои легенда за сериски убиец кој се заколнал дека ќе се врати од мртвите за да ги погуби седумте деца родени на денот кога бил убиен. Шеснаесет...
 • Деветтата порта (1999)

  image
  Брокер на книги открива дека последната книга што на нашол има моќ да ја повика сатаната.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.