"Good Witch" will take viewers on a new magical journey with Cassie Nightingale and her daughter Grace. When Dr. Sam Radford moves in next door to Grey House with his son, they are charmed by the 'magical' mother-daughter duo.

Ishte në kanal:

RAI 2  

REKOMANDIMET
 • Une jam Frenki (2017)

  e martë
  image
  Një vajzë që duket si një adoleshente, por që në fakt është e detyruar të fshehë identitetin e saj të vërtetë: atë të një roboti. Është mjaft inteligjente dhe...
 • Hetues i paligjshem (2009)

  e martë
  image
  A struggling writer (Jason Schwartzman) in Brooklyn decides to emulate his heroes from the classic detective novels. He takes out an ad pretending to be a private...
 • U fušu (2020)

  e martë
  image
  Lex je pametna i sarkastična, Presley je samouvjerena i snažna - njih dvije su najbolje prijateljice. Nakon što vatromet uništi brod oca njihovog prijatelja...
 • Dva i pol muškarca (2003)

  e martë
  image
  The Harper brothers Charlie and Alan are almost opposites but form a great team. They have little in common except their dislike for their mundane, maternally...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.