An aging police sheriff begrudgingly joins an alliance with a new sheriff, Evie Barret, to battle angry demons haunting their small New Hampshire town.

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.