The central theme of this contemporary story is a seventy-year-old, an extremely rich, clever and witty man, the so-called tycoon Krsto Karamancic.

Transmetimet në kanale:

Prva MAX  

Ishte në kanal:

B92  Prva FILES  Prva KICK  Prva  

Episodi vijues:

e enjte
09:15
Dođi juče
e enjte
19:45
Dođi juče
Sot
09:15
Dođi juče
Sot
19:45
Dođi juče
Nesër
12:00
Dođi juče
Nesër
13:00
Dođi juče
e diel
12:00
Dođi juče
e diel
13:00
Dođi juče
e hënë
09:15
Dođi juče
e hënë
19:45
Dođi juče
e martë
09:15
Dođi juče
e martë
19:45
Dođi juče
e mërkurë
09:15
Dođi juče
19.6.24
19:45
Dođi juče
20.6.24
09:15
Dođi juče
20.6.24
19:45
Dođi juče
21.6.24
09:15
Dođi juče
21.6.24
19:45
Dođi juče
22.6.24
12:00
Dođi juče
22.6.24
13:00
Dođi juče
23.6.24
12:00
Dođi juče
23.6.24
13:00
Dođi juče
REKOMANDIMET
 • Kad na vrbi rodi grožđe (2009)

  image
  Serija se po malo, a nekada i malo više, podsmeva bahatostima, mitomaniji, primitvluku, glupostima i besmislicama na koje, naši junaci svoga mentaliteta radi,...
 • Nek ide život (2019)

  image
  "Nek ide život" je sočna komedija strukture klasičnog sitkoma, u kojoj humor dominantno proizilazi iz zakukuljenih situacija, iznenadnih preokreta i vratolomija u...
 • Piloti (2006)

  image
  Il commendatore Aurelio Piccione è titolare di una compagnia aerea low-cost denominata "Piccione AirLines". Ogni episodio, della durata di 8 minuti circa,...
 • Ivanov-Ivanov (2017)

  image
  16-year-old Ivan grew up in luxury, and his peer Danila comes from a poor family. Suddenly their parents learn that their sons got mixed up at the hospital...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.