poster

Flaked

Flaked (2016)

Dramë, Komedi, Romancë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.2/10

A recovering alcoholic faces reality after a life changing accident in Venice Beach, California.

REKOMANDIMET
 • Crazy, Confused, Normal (2007)

  image
  Three generations (from season four onwards, four generations) of the Fazlinovic family all live in a Sarajevo apartment. The oldest of the family is Izet...
 • Danger Force (2020)

  image
  Captain Man has a new crew of superhero sidekicks - Danger Force. Captain Man and Schwoz create a fake school to train the kids to harness their uncontrollable...
 • Furtuna (2006)

  image
  The passionate love story between Ali and Zeynep in one of Trabzon's villages.
 • Državni posao (2012)

  image
  The backbone of the "Drzavni Posao (Government Job)" are satirical talks between the three actors, the comments are reminiscent of the "stand-up" form. These are...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.