When Peter snaps his actions cause his family ties to be broken forever, catapulting his three children into turmoil. His past finally catches up with him, also affecting the intertwined fates of three associated families.

Ishte në kanal:

RAI 2  

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.