Në një cep të Portugalisë, gjendet një Mbretëri e Mrekullueshme me gropa gjeologjike dhe dete me shkëmbinj. Këtu lumenjtë kanë ujë të kulluar dhe të kristaltë dhe qindra specie bishtnuese gjejnë bollëk e siguri. Këto janë malet e Portugalisë.

Ishte në kanal:

EXP Natyra  

REKOMANDIMET
 • Në Kërkim të... (2018)

  image
  Documentary series hosted by Zachary Quinto based on the 1970s series that examined unexplained phenomena from all over the world.
 • Miqësi të pazakonta (2012)

  image
  Never doubt the power of friendship. Unlikely Animal Friends V documents heartwarming tales about special friendships an animal forms with either an animal of a...
 • Moja dedovina

  image
  Pred kamerama će “od babe nastajati devojka”- gledaćete kako se za 4 dana sa samo 6 prosečnih plata (koje domaćinu donosi ekipa serijala) obnavljaju dedovine...
 • Zoom In (2008)

  image
  Një zhytje emocionuese në prodhimin e filmave më të mirë të viteve të fundit. Shikoni nga afer pamjet prapa skenave të xhirimit, buxhetin e filmit, ekuipazhin...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.