Vlerësimi: 6.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.4/10
(29 Voto)

PëRMBLEDHJE

Në këtë histori Barbi është një princeshë që ka njëmbëdhjetë motra të tjera, të gjitha po aq të bukura sa ajo. Ato janë të gjitha të ndryshme nga njëra - tjetra, por ajo çfarë i bashkon, është pasioni për të vallëzuar.

Fotot

Foto: SUPER RTLFoto: SUPER RTLBarbi dhe 12 Princeshat BalerinaBarbi dhe 12 Princeshat BalerinaBarbi dhe 12 Princeshat BalerinaBarbi dhe 12 Princeshat BalerinaBarbi dhe 12 Princeshat Balerina

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Barbi dhe Tri Musketjeret (2008)

  image
  Korin, ëndërron të bëhet Muskutere si babi i saj. Tani që ajo ka mbushur 17 vjec, mund të shkojë në Paris dhe të ndjekë ëndrrën e zemrës. Atje ajo takon 3 vajza,...
 • Unë dhe Henri (2014)

  image
  Një engjëll mbrojtës, vendos ti realizojë ëndrrën një djaloshi të sëmurë, për tu takuar me idhujt e tij: Lojtarë e Nju Jork Jankis. Një udhëtim plot magji, në të...
 • The Woodlies Movie (2013)

  image
  Close to a campsite the small, furry Woodlies SEVENPOINTS, FIREHEAD and NINEEYES live in the woods. Winter is approaching and they can't find enough food in the...
 • Pat & Mat: Winter Fun (2018)

  image
  Pat and Mat - Winter Fun Pat and Mat animated film devoted to traditional puppet animation. Both characters have been here since 1976. They first appeared in the...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.