Vlerësimi: 5.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.1/10
(26 Voto)

PëRMBLEDHJE

John Cena. Kur zjarrfikësi Jake Carson dhe ekipi i tij shpëtojnë tre fëmijë nga një zjarr i egër, ata kuptojnë shpejt se asnjë lloj trajnimi nuk mund t'i kishte përgatitur ata për punën e tyre më sfiduese: të bërit dadon...

Fotot

Të luash me zjarrinTë luash me zjarrinTë luash me zjarrinTë luash me zjarrinTë luash me zjarrinTë luash me zjarrinTë luash me zjarrinTë luash me zjarrinTë luash me zjarrinTë luash me zjarrinTë luash me zjarrinTë luash me zjarrinTë luash me zjarrinTë luash me zjarrinTë luash me zjarrin

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Zëri i brendshëm (2018)

  image
  Ndiqni aventurën e Xheremisë, i cili krejt papritur, humbet zërin e tij të brendshëm. Cdo mendim, ai e thotë me zë të lartë. Por jo cdo herë mendimet janë të...
 • Ikbali dhe Formula Sekrete (2015)

  image
  Ikbali është një djalë simpatik 13 vjeçar, me imagjinatë dhe argëtues, diçka e cila, sipas babait të tij, nuk mjafton për t'i siguruar dikujt sukses në botë. Por...
 • Eksperti i Kuzhinës (1976)

  image
  Charles Duchemin një gustator i njohur dhe botues i një guide të famshme për restorantet, po zhvillon një luftë kundër sipërmarrësit të ushqimit të shpejtë "Tri-...
 • Të vetëm në shtëpi (2021)

  image
  Ndërkohë që të gjithë kanë ikur me pushime për të bërë ski, një 'shpikës' xheloz, punëson dy hajdutë, për të hyrë në shtëpinë e kolegut të tij dhe për të vjedhur...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.