Emisija "Nešto sasvim lično" donosim nam prikaz života poznatih književnika i umjetnika.

Transmetimet në kanale:

RTS Trezor  

Ishte në kanal:

RTS3  

Episodi vijues:

e martë
09:16
Nešto sasvim lično-Radomir Lukić ®
e martë
15:16
Nešto sasvim lično-Radomir Lukić ®
e hënë
22:47
Nešto sasvim lično-Nikola Bibić
30.4.24
04:47
Nešto sasvim lično-Nikola Bibić ®
30.4.24
10:47
Nešto sasvim lično-Nikola Bibić ®
30.4.24
16:47
Nešto sasvim lično-Nikola Bibić ®
REKOMANDIMET
 • Putnici

  image
  Putujte s nama uz emisiju "Putnici" na kanalu Al Jazeera Balkans.
 • Trucking Hell (2018)

  image
  Following men and women working in the heavy recovery business, as they tackle jack-knifed lorries, crashed HGVs and roadside breakdowns.
 • Paleta

  image
  "Paleta" je emisija Radio-televizije Vojvodine. U pitanju je izbor iz sadržaja koje pripremaju redakcije Televizije na jezicima nacionalnih zajednica. Da bismo se...
 • Megaspeed (2014)

  image
  Go behind the driver's seat and profile the personalities who push the limits to end up on the podium at the world's most iconic motorsports events. We are not a...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.